OFERTA OKAZJONALNA DLA GRUP:

STAŁA OFERTA:

EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
tel. (58) 739-61-47

biuro@edupark.gpnt.pl

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Od poniedziałku
do piątku
08:00 - 16:00
Sobota 09:30 - 16:00
Niedziela nieczynne

Newsletter EduParku czerwiec 2016

Najbliższe wydarzenia:

 Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.05 - Boże Ciało EduPark będzie nieczynny dla zwiedzających.

04.06.2016r.
Sobota
FUNtastyczny Dzień Dziecka
szczegóły
Godz. 10.00-10.30
Godz. 10.45-11.15
Godz. 11.30-12.00
Godz. 12.30-13.00
Godz. 13.15-13.45
Godz. 14.00-14.30
Godz. 14.45-15.15
 
       
11.06.2016r.
Sobota 
Wybryki Fizyki
szczegóły 
Godz. 10.00
Godz. 11.30
Godz. 13.00 
 
25.06.2016r.
Sobota 
 EduDetektywszczegóły
Warsztaty z okazji Dnia Ojca
Godz. 10.00
Godz. 11.30
Godz. 13.00 
 
 
  Kolejne tematy Warsztatów Rodzinnych...     

Aktualności


news_img

FUNtastyczny Dzień Dziecka 4.06.2016

04-06-2016

4 czerwca zapraszamy do EduParku na wspaniałe atrakcje z okazji Dnia Dziecka! Podczas niezwykłej eksperymentalnej przygody dzieci będą miały okazję  przeprowadzić moc wybuchowych doświadczeń.

czytaj dalej...
news_img

Newsletter EduParku czerwiec 2016

01-06-2016

W czerwcu w EduParku czeka na was mnóstwo eksperymentalnych atrakcji!

czytaj dalej...
news_img

Zapraszamy do zespołu!

31-05-2016

Jeśli masz doświadczenie w pracy z dziećmi, twoją pasją jest fizyka, chemia i biologia, a do tego potrafisz dzielić się swoim zainteresowaniem z innymi zapraszamy do zespołu.

czytaj dalej...