Czcionka pomniejszona Czcionka normalna Czcionka powiększona
27 MARCA 2015, Piątek
Strona Główna Kontakt Mapa Strony
Jesteś tutaj:   
Aktualności Duża Gdańska Rodzina

OFERTA NA ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDUPARK dla Dzieci i Młodzieży
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
tel. (58) 739-61-47
kontakt email:
biuro@edupark.gpnt.pl


GODZINY OTWARCIA EDUPARKU:
PONIEDZIAŁEK
-PIĄTEK 8.00 - 16.00
SOBOTA
10.00 -16.00
NIEDZIELA NIECZYNNE

 


Bilety Wstępu do EduParku:
3zł ulgowy / 5zł normalny
*warsztaty i imprezy są dodatkowo biletowana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca:

 

menu_spacer
Duża Gdańska Rodzina PDF Drukuj Email
środa, 07 listopada 2012 16:42

Z przyjemnością informujemy że EduPark Centrum Edukacji Dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przyłączył się do programu "Duża Gdańska Rodzina". Zapraszamy rodziny wielodzietne legitymujące się Kartą Dużej Rodziny do odwiedzania naszej placówki. Karta uprawnia do

a) zakupu biletu dla całej rodziny (rodzina 5 osobowa i więcej) legitymującej się Kartą Dużej Rodziny za łączną kwotę 5 zł na wystawę
interaktywną Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży - EduPark Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk.
b) udzielania jednorazowych zniżek dla rodzin legitymujących się Kartą Dużej Rodziny na wybrane warsztaty oraz imprezy okolicznościowe organizowane przez Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży - EduPark Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, o których informacja będzie pojawiać się na stronie internetowej EduParku www.edupark.gpnt.pl i/lub na stronie EduParku na portalu społecznościowym Facebook.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom wielodzietnym tj. rodzinom mającym na utrzymaniu 3 lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 26 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje.Karta przysługuje także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Co więcej jej przyznanie nie jest uzależnione od dochodów w rodzinie.Każdy posiadacz karty może na jej podstawie skorzystać z szeregu ulg, zniżek i darmowych wejściówek m.in. do placówek miejskich - muzeów, instytucji kultury, ZOO. Będzie możliwość korzystania z ulg w placówkach tych podmiotów prywatnych, które zechcą przyłączyć się do akcji.